Skip to content

Zapraszamy do Dziwnowa Urokliwego miasteczka nad Morzem Bałtyckimi

Plaża w Dziwnowie jest największa atrakcją – czysta, szeroka, piaszczysta, oddzielona od miasta pasem wydm i piękną promenadą. Dziwnów to idealne miejsce na wypoczynek  zarówno w trakcie letniego urlopu jak i poza sezonem.

Dziwnów to również przystanek na Nadmorskim Szlaku Rowerowym wokół Bałtyku (R-10).

Dziwnów to  doskonałe miejsce do uprawiania rozmaitych sportów wodnych. Sprzyja temu różnorodność akwenów wodnych: Morze Bałtyckie, Zalew Kamieński i Cieśnina Dziwna. Na wodach Zalewu Kamieńskiego często widać windsurferów, kitesurferów, żeglarzy i kajakarzy, można też jeździć na nartach wodnych i uprawiać wakeboarding.

Będąc w Dziwnowie warto wybrać się do sąsiednich miejscowości.

W Kamieniu Pomorskim można zwiedzić Katedrę, zobaczyć ruiny kościoła na klifie w Trzęsaczu, wspiąć się na Latarnie Morska w Niechorzu, wybrać się na festiwal gwiazd do Międzyzdrojów.

Dziwnów jak i sąsiednie miejscowości przez cały sezon oferują moc atrakcji w ramach odbywających się cyklicznie imprez.

Do atrakcji Dziwnowa należy:

  • promenada nadmorska ciągnąca się wzdłuż całej plaży, z licznymi zejściami, ozdobiona drewnianymi barierkami, z licznym ławeczkami, niewątpliwie zachęca do spacerów
  • most zwodzony
  • przystań pasażerska położona przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Z przystani odbywają się w sezonie letnim regularne rejsy wycieczkowe po Bałtyku, Zalewie Szczecińskim oraz do Kamienia Pomorskiego
  • port jachtowy wraz z urokliwą mariną
  • park linowy, plac zabaw z dmuchanym atrakcjami dla dzieci, hale widowiskowo- sportową

Studio Gardenia usytuowane jest w Apartamentowcu wybudowanym
w bezpośrednim sąsiedztwie wydm i plaży.

Cały teren jest ogrodzony i zabezpieczony, do studia przynależą dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje, się  park z placem zabaw, boiskiem. W niedalekiej odległości (ok 300 m) rozpoczyna się nadmorska promenada.

Zapraszamy do Dziwnowa i do Studia Gardenia!

Wybrane atrakcje szczegółowo: